Udrożnienie kanalizacji i rur- Trójmiasto, Wejherowo


Zajmujemy się udrożnianiem kanalizacji i rur:

  • poziomów sanitarnych,
  • przykanalików sanitarnych,
  • pionów kanalizacyjnych,
  • kanalizacji burzowej,
  • kanalizacji technologicznej.

ZADZWOŃ

797 013 113

Udrożniamy kanalizacje

czyszczenie rur i kanalizacji u klienta w trójmieście
System kanalizacji przenosi odpady z budynku do miejskiej rury kanalizacyjnej pod twoją ulicą. Zablokowany odpływ ściekowy uniemożliwia wydajne odprowadzanie odpadów. Czasami zatkane rury wypychają ścieki z rury i pozwalają na zanieczyszczenie zasobów czystej wody.

Czyszczenie rur i udrożnienie kanalizacji? - w jakim celu


Większość ludzi nie myśli dwa razy o swoim systemie hydraulicznym, dopóki nie przestanie działać, prawda? Z czasem często dochodzi do zatkania, gdy materiały są spłukiwane lub spłukiwane do kanalizacji. Podczas spłukiwania toalety siła przepycha odpady z powrotem przez kanał ściekowy i do góry przez toaletę. Jeśli odpady kanalizacyjne zaleją łazienkę, mogą uszkodzić powierzchnie i spowodować poważne zagrożenie dla zdrowia. Im szybciej zdasz sobie sprawę, że wystąpił problem z instalacją wodno-kanalizacyjną, ​​tym szybciej zapobiegniesz wystąpieniu przyszłych szkód. Warto więc dbać o czyszczenie i rur udrożnienie kanalizacji.

Przed określeniem sposobu udrożnienie kanalizacji hydraulik musi zdiagnozować przyczynę i lokalizację blokady. Umieszczenie kamery CCTV w odpływie pozwala hydraulikom zobaczyć wnętrze rur w celu dokładnego sprawdzenia odpływu. Mogą oszacować uszkodzenia i ustalić, czy czyszczenie i udrożnienie rur kanalizacyjnych rozwiąże problem. Kamera zapewnia im potrzebne informacje na temat rodzaju i położenia całej rury.

Jeśli szukasz wskazówek lub pomocy, jak usunąć zablokowany odpływ kanalizacyjny, skontaktuj się z nami.

Niedrożność kanalizacji burzowej:

Niedrożność pionu sanitarnego:

Tak też może wyglądać kanalizacja miejska

Korzenie w kanalizacji:

...i tak też się zdarzało

"Zarośnięta" kanalizacja technologiczna

Kanalizacja sanitarna

-zatory podejść brodzików,wanien,umywalek,zlewów,kratek itp -zatory pionów,poziomów -zatory przykanalików, całych budynków Posiadamy maszyny do mechanicznego czyszczenia kanalizacji, obsługiwane średnice 32-250mm

Kanalizacja technologiczna

-usuwanie tłuszczu, kompleksowe czyszczenie kanalizacji z użyciem kamery, stosujemy również bakterie

Kanalizacja deszczowa

-usuwamy wrastające w instalacje korzenie, -oferujemy bezwykopową naprawę uszkodzonej kanalizacji, metodą Pakera. średnice 100-300mm
Copyright HYDROPOGOTOWIE - Pogotowie wodno-kanalizacyjne - profesjonalne usługi hydrauliczne z udrożnieniem i czyszczeniem kanalizacji na terenie trójmiasta: Gdańsk, Gdynia, Sopot, Rumia, Wejherowo.